Kağıt Hamuru, Kolaj, Asamblaj Heykel Atölyesi

Tarih: 9-15 Eylül 2019 (Köy'e geliş 8 Eylül, Köy'den ayrılış 15 Eylül 2019)

Genel bilgi: Bu atölye kapsamında atık kağıtlar ile kâğıt hamuru hazırlannası, kolaj ve asamblaj teknikleriyle üç boyutlu tasarımlar gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Özellikle karakter yaratma ve giyilebilir heykel tasarımına odaklanılacaktır. Öte yandan sanatsal imgenin beden ve mekânla olan ilişkisinin tartışılması ve kullanılan malzemenin tasarım alanında olanaklarının araştırılması amaçlanmaktadır. Ayrıca atölye süresince kolaj ve asamblaj teknikleriyle gerçekleştirilmiş sanat alanından kimi örnekler de incelenecektir.

Hedef kitle: Kağıt hamuru kullanarak kolaj ve asamblaj teknikleriyle sanatsal imge üretimi gerçekleştirmek isteyen herkese acık atölye çalışması.

Eğitmenler: Aysel Alver

Ücret: Programın ücreti, dört öğün yemek, konaklama, dersler ve her türlü temel ihtiyaçlar dahil çadırlar için 875 TL, koğuşlar için 1175 TL'dir.

Kontenjan: 15 kişi

Sorularınız için: Çiğdem Şahin (cigdemsahin@nesinvakfi.org)

Başvuru: Başvuru formu için tıklayın. Başvurunuz ulaştığında, başvurunuzu aldığımıza dair bir onay mesajı göndereceğiz. Eğer üç dört gün içinde mesaj almamışsanız lütfen bir daha yazın, başvurunuz muhtemelen elimize geçmemiştir.

Kayıt: Başvurular toplu olarak değerlendirilecektir. Başvuru sonucunuz yaklaşık 1 ay sonra e-posta yoluyla iletilecektir. Ödeme ve kayıtla ilgili tüm işlemler başvurunuz kabul edildikten sonra yapılacaktır.